Rregjistrohuni
|
Identifikohu

Quinton GRIFFITH

Dosja e Fakteve të Lojtarit

Quinton GRIFFITH
Ngarkoni imazhin
Ngarkoni imazhin

Raporto Imazhin
Raporto Imazhin

Emri i PlotëQuinton Travis Peterson Griffith
Klub
e panjohur
Mosha29
Data e Lindjes27 shkurt 1992
Kombetare
 
Antigua dhe Barbuda
Gjatësia (cm)181
Pesha (kg)73
Hair Coloure panjohur
Hairstylee panjohur
Skin Coloure panjohur
Facial Haire panjohur
Squad NumberNuk është caktuar
74
+
-

Imazh Lojtari ne Aksion

No Player Action image uploaded

Ngarkoni imazhin
Ngarkoni imazhin

Atributet e lojtarit

Asnjë votim nuk është bërë për këtë lojtarë

Charleston Battery Squad

#   Komb Lojtari Pos Mosha VLR
-Robbie CRAWFORD
 
CRAWFORD, Robbie MO(DMQ)2875
-Nuk ka imazh te lojtarit
 
VAN SCHAIK, Jarad M,MD,M(M)3270
-Nuk ka imazh te lojtarit
 
RITTMEYER, Nico M,MO(DM)2770
-Joe KUZMINSKY
 
KUZMINSKY, Joe P2770
-Nuk ka imazh te lojtarit
 
ARCHER, Leland M(Q)2570
-Nuk ka imazh te lojtarit
 
KELLY, Angelo MD,M(Q)2873
-Zeiko LEWIS
 
LEWIS, Zeiko M(DM),MO(DMQ)2673
-Erik MCCUE
 
MCCUE, Erik Hz
M(Q)2065
-Nuk ka imazh te lojtarit
 
GDULA, Logan M,MD(DM)2470
-Nuk ka imazh te lojtarit
 
PENN, Josh Hz
MO(DM),S(DMQ)2065
-Nuk ka imazh te lojtarit
 
PATERSON, A J M(M),MD,M(MQ)2570
11Nicque DALEY
 
DALEY, Nicque S(Q)2073
12Nuk ka imazh te lojtarit
 
PÉREZ, Geobel M(M)2263
13Nuk ka imazh te lojtarit
 
NODARSE, Frank Hz
M(Q)2060
18Nuk ka imazh te lojtarit
 
REPETTO, Claudio S(Q)2467

pozicioni i lojtarit

PozitëM,MD,M(DM)
Position DescWingback
Kemba e PreferuarDjathtë

Historia e Lojtarit

DataKlubVlerësim
2019-01-14Charleston Battery74
2015-07-24Charleston Battery74
2015-03-30Charleston Battery70

Raporti per lojtaret.

Nuk ka te dhena per kete lojtar

zona e lojtarit