Rregjistrohuni
|
Identifikohu

Voto per ndryshimet e te dhenave

Të dhënat e KlubitTe dhena per stafin E Re: Te dhena per stafin (0)

Te dhena per stadiumin E Re: Te dhena per stadiumin (0)

Te dhenat e uniformave E Re: Dizenjimi i uniformes (0)
Te dhenat e uniformave redaktuar: Dizenjimi i uniformes (0)

Lojtare dhe te dhena tjera

Të dhënat e lojtarit E Re: Të dhënat e lojtarit (0)
Te dhenat e kupes E Re: Te dhenat e kupes (0)
Te dhenat e kupes redaktuar: Te dhenat e kupes (0)


voto per ndryshimin e imazhit ne Soccer Wiki

te dhenat e reja te klubit

Shto keto ekipe?
te dhenat e reja te klubitVoto
EmriClub Deportivo Tapatío
LokacioniZapopan, Jalisco
Viti i Themelimit1973
StadiumiOmnilife
Ngjyrat e fanelles ne ndeshjet ne shtepiKuq
Ngjyrat e fanelles ne ndeshjet jashteBardhe
Liga
 
Ascenso MX
Kombetare
 
Mexico
Formazioni i Ekipit
Shto kete ekip?
Ju duhet te jeni i kyqur per te votuar ne keto ndryshime
Ju duhet te jeni i kyqur per te votuar ne keto ndryshime
8 votat

Përdorues: carlos21
EmriOurense CF
LokacioniOurense
Viti i Themelimit1977
StadiumiO Couto
Ngjyrat e fanelles ne ndeshjet ne shtepiBardhe
Ngjyrat e fanelles ne ndeshjet jashteBlu e mbyllur
Liga
 
Tercera División I
Kombetare
 
Spain
Formazioni i Ekipit
Shto kete ekip?
Ju duhet te jeni i kyqur per te votuar ne keto ndryshime
Ju duhet te jeni i kyqur per te votuar ne keto ndryshime
7 votat

Përdorues: isma16
EmriClub Social y Deportivo R.I. 3 Corrales
Emër MesatarR.I. 3 Corrales
Emër i shkurtër3CO
LokacioniCiudad del Este
Viti i Themelimit1980
Stadiumi
Stadium i ri
EmriEstadio R.I. 3 Corrales
Kapaciteti3000
QytetCiudad del Este
Ngjyrat e fanelles ne ndeshjet ne shtepiKuq
Ngjyrat e fanelles ne ndeshjet jashteBardhe
Liga
 
División Intermedia
Kombetare
 
Paraguay
Formazioni i Ekipit
Shto kete ekip?
Ju duhet te jeni i kyqur per te votuar ne keto ndryshime
Ju duhet te jeni i kyqur per te votuar ne keto ndryshime
6 votat

Përdorues: LordxItakyry