Rregjistrohuni
|
Identifikohu

Informacionet e Klubit › Antigua Barracuda

Antigua Barracuda Skuadër

Antigua Barracuda
Ngarkoni imazhinNgarkoni imazhin

Raporto ImazhinRaporto Imazhin

Ngjyra si vendas

Antigua Barracuda Dresat per ndeshjet si vendas
Bardhe

Ngjyra si mysafir

Antigua Barracuda fanelat per ndeshjet jashte
Kalter Shendrritese
Menaxherie panjohur
Emër MesatarAntigua
Emër i shkurtërANT
Viti i Themelimit2010
Emri i StadiumitStanford Cricket Ground
(5,000)
Liga
 
e panjohur
LokacioniSaint Georges
Shteti
 
Antigua dhe Barbuda

#   Komb Lojtari Pos Mosha VLR

zona klubit

Formazioni i Ekipit

Not enough players to fill all the positions required for the formation

Antigua Barracuda Histori

Ky klub aktualisht nuk ka histori

Antigua Barracuda Stafi

Pronari

Nuk ka staf per kete tip

Kryetar

Nuk ka staf per kete tip

Trajneri

Nuk ka staf per kete tip

Fizio

Nuk ka staf per kete tip

Zbuluesi i talenteve

Nuk ka staf per kete tip

Antigua Barracuda Rivalet

Asnje rival i njohur.