Rregjistrohuni
|
Identifikohu

Ndryshime qe jane bere se fundmi ne Soccer Wiki

Të dhënat e Klubit

Rivalët e Klubit Fshirë: Rivalët e Klubit (0)

Të dhënat e Klubit E Re: Të dhënat e Klubit (0)


Te dhena per stadiumin E Re: Te dhena per stadiumin (0)

Lojtare dhe te dhena tjera


te dhenat e referit E Re: te dhenat e referit (0)
te dhenat e referit redaktuar: te dhenat e referit (0)

Te dhanat e liges. E Re: Te dhanat e liges. (0)
Te dhanat e liges. redaktuar: Te dhanat e liges. (0)

Te dhenat e kupes E Re: Te dhenat e kupes (0)
Te dhenat e kupes redaktuar: Te dhenat e kupes (0)

Ndryshimet me te fundit te imazhit ne Soccer Wiki


Imazhi i arbitrit. (0)

Imazhi i Ligës. (0)

fotoja e kupes (0)

Rivalët e Klubit

Rivalet e ri te klubit:
Informacion / eData eshte aprovuar
Nje rivalitet i ri ndermjet Whitehawk FC dhe Bognor Regis Town eshte shtuar.19 prill 2021
Nje rivalitet i ri ndermjet Apollon Larissa dhe OF Ierapetras eshte shtuar.18 prill 2021
Nje rivalitet i ri ndermjet Gebzespor dhe Kilimli Belediyespor eshte shtuar.18 prill 2021
Nje rivalitet i ri ndermjet Pärnu JK Vaprus dhe Tartu Tammeka eshte shtuar.18 prill 2021
Nje rivalitet i ri ndermjet Inner Mongolia Zhongyou dhe Qingdao Red Lions eshte shtuar.18 prill 2021
Nje rivalitet i ri ndermjet Hekimoğlu Trabzon dhe Samsunspor eshte shtuar.17 prill 2021
Nje rivalitet i ri ndermjet Keçiörengücü dhe Ankaraspor eshte shtuar.17 prill 2021