Rregjistrohuni
|
Identifikohu

Ndryshime qe jane bere se fundmi ne Soccer Wiki

Të dhënat e Klubit

Rivalët e Klubit E Re: Rivalët e Klubit (0)
Rivalët e Klubit Fshirë: Rivalët e Klubit (0)

Të dhënat e Klubit E Re: Të dhënat e Klubit (0)
Të dhënat e Klubit redaktuar: Të dhënat e Klubit (0)

Te dhena per stafin E Re: Te dhena per stafin (0)

Te dhena per stadiumin E Re: Te dhena per stadiumin (0)
Te dhena per stadiumin redaktuar: Te dhena per stadiumin (0)

Lojtare dhe te dhena tjera


te dhenat e referit E Re: te dhenat e referit (0)
te dhenat e referit redaktuar: te dhenat e referit (0)

Te dhanat e liges. E Re: Te dhanat e liges. (0)
Te dhanat e liges. redaktuar: Te dhanat e liges. (0)

Te dhenat e kupes E Re: Te dhenat e kupes (0)
Te dhenat e kupes redaktuar: Te dhenat e kupes (0)

Ndryshimet me te fundit te imazhit ne Soccer Wiki


Imazhet e menagjerit (0)

Fotot e stadiumit (0)


Imazhi i arbitrit. (0)

Imazhi i Ligës. (0)

fotoja e kupes (0)

Fotot e Klubit

Faqet: 2
EmriFotografia e reData eshte aprovuar
AC Este
(Italy)
9 korrik 2020
ASD Villafranca
(Italy)
9 korrik 2020
Seregno Calcio
(Italy)
9 korrik 2020
US Arzanese
(Italy)
9 korrik 2020
Nagoya Grampus
(Japan)
9 korrik 2020
SSD Pro Sesto Calcio
(Italy)
9 korrik 2020
USD Sestri Levante
(Italy)
9 korrik 2020
Sporting Central Academy
(Jamaica)
9 korrik 2020
Sicula Leonzio
(Italy)
9 korrik 2020
Trastevere Calcio
(Italy)
9 korrik 2020
EN Paralimni
(Cyprus)
9 korrik 2020
Shakhtar Donetsk
(Ukraine)
9 korrik 2020
AC Bastia 1924
(Italy)
9 korrik 2020
Pineto Calcio
(Italy)
9 korrik 2020
Cassino Calcio 1924
(Italy)
9 korrik 2020
Sasso Marconi
(Italy)
9 korrik 2020
US Bitonto
(Italy)
9 korrik 2020
KS Flamurtari
(Albania)
9 korrik 2020
FC Grosseto SSD
(Italy)
9 korrik 2020
USD Recanatese 1923
(Italy)
9 korrik 2020