Rregjistrohuni
|
Identifikohu

Profili i Shtetit › Shën Vincenti dhe Grenadinet

Lojtaret Më të Vlerësuar

Emri Klub Liga Vlerësim
STEWART, CorneliusSTEWART, CorneliusMinerva PunjabI-League76
RICHARDSON, ReginaldRICHARDSON, ReginaldOulun PalloseuraAsnjë Ligë73
ANDERSON, OalexANDERSON, OalexLojtar i LirëAsnjë Ligë70
Nuk ka imazh te lojtaritMCDOWALD, WinslowLojtar i LirëAsnjë Ligë64
STEPHENS, NicalSTEPHENS, NicalLojtar i LirëAsnjë Ligë64

Top Klubet e Vleresuara

Nuk ekzistojn klube për këtë shtet

Stadiumet më të mëdha

Asnjë stadium nuk ekziston për këtë vend

Informatat e Ekipit Ndërkombëtar

Asnje informate per kete kombetare nuk egziston per kete shtet.

Te gjitha kompeticionet e kupes

Nuk ekzistojn trofe per kete vend

Zona ndërkombëtare

Gjitha Ligat

Nuk ekziston ligë për këtë shtet