Rregjistrohuni
|
Identifikohu

Profili i Shtetit › Sao Tome dhe Principe

Top Klubet e Vleresuara

kreshtë Klub Menaxheri
Sporting Praia CruzSporting Praia Cruze panjohur

Stadiumet më të mëdha

Fotografia e Estádio Nacional 12 de Julho
Raporto Imazhin
Raporto Imazhin
Emri i StadiumitEstádio Nacional 12 de Julho
Kapaciteti6,500

Informatat e Ekipit Ndërkombëtar

Asnje informate per kete kombetare nuk egziston per kete shtet.

Te gjitha kompeticionet e kupes

Nuk ekzistojn trofe per kete vend

Zona ndërkombëtare