Rregjistrohuni
|
Identifikohu

Profili i Shtetit › Antigua dhe Barbuda

Lojtaret Më të Vlerësuar

Emri Klub Liga Vlerësim
ROMEO, MahlonROMEO, MahlonMillwallFootball League Championship82
PARKER, JoshPARKER, JoshBurton AlbionFootball League One77
TAYLOR-SINCLAIR, AaronTAYLOR-SINCLAIR, AaronLojtar i LirëAsnjë Ligë75
GRIFFITH, QuintonGRIFFITH, QuintonLojtar i LirëAsnjë Ligë74
JOHN, JorrinJOHN, JorrinLojtar i LirëAsnjë Ligë73
ALEXANDER, KimoiALEXANDER, KimoiLojtar i LirëAsnjë Ligë72
BYERS, PeterBYERS, PeterLojtar i LirëAsnjë Ligë72
JAMES, MolvinJAMES, MolvinLojtar i LirëAsnjë Ligë72

Top Klubet e Vleresuara

kreshtë Klub Menaxheri
Antigua BarracudaAntigua Barracudae panjohur

Stadiumet më të mëdha

Fotografia e Stanford Cricket Ground
Raporto Imazhin
Raporto Imazhin
Emri i StadiumitStanford Cricket Ground
Kapaciteti5,000

Informatat e Ekipit Ndërkombëtar

Asnje informate per kete kombetare nuk egziston per kete shtet.

Te gjitha kompeticionet e kupes

fotografia e Antigua and Barbuda FA Cup
EmriAntigua and Barbuda FA Cup
Themeluar më2004

Zona ndërkombëtare

Gjitha Ligat

Nuk ekziston ligë për këtë shtet