Rregjistrohuni
|
Identifikohu

Kimoi ALEXANDER

Dosja e Fakteve të Lojtarit

Kimoi ALEXANDER
Ngarkoni imazhin
Ngarkoni imazhin

Raporto Imazhin
Raporto Imazhin

Emri i PlotëKimoi Alexander
Klub
e panjohur
Mosha35
Data e Lindjes13 nëntor 1985
Kombetare
 
Antigua dhe Barbuda
Gjatësia (cm)Asnjë
Pesha (kg)Asnjë
Hair Coloure panjohur
Hairstylee panjohur
Skin Coloure panjohur
Facial Haire panjohur
Squad NumberNuk është caktuar
72
+
-

Imazh Lojtari ne Aksion

No Player Action image uploaded

Ngarkoni imazhin
Ngarkoni imazhin

Atributet e lojtarit

Asnjë votim nuk është bërë për këtë lojtarë

Antigua Barracuda Squad

#   Komb Lojtari Pos Mosha VLR

pozicioni i lojtarit

PozitëMO(Q)
Position DescAdvanced Playmaker
Kemba e PreferuarDjathtë

Historia e Lojtarit

DataKlubVlerësim
2014-01-31Antigua Barracuda72
2013-06-10Antigua Barracuda72

Raporti per lojtaret.

Nuk ka te dhena per kete lojtar

zona e lojtarit